Informacje

O Naszej Firmie

TRADYCJA I INNOWACJE

Stawiamy na Rozwój

W dzisiejszych czasach wszystkie współczesne organizacje, bez względu na przynależność do branży przemysłowej, handlowej czy do służb publicznych, są narażone na włamania jak nigdy wcześniej.

Bez względu na rozmiar czy złożoność spółki, kontrola dostępu w ich budynkach stała się szczególnie ważna.

Od swojego założenia Medeco było pionierem w przemyśle zamków i niezawodnym partnerem w dostarczaniu rozwiązań bezpieczeństwa. Z ponad 25 milionami zamków cylindrycznych mechanicznych i ponad milionem zamków cylindrycznych elektronicznych w użytkowaniu na świecie, Medeco może połączyć swoją historię w bezpieczeństwie mechanicznym z współczesną nową technologią w celu dostarczenia wyjątkowej gamy produktów, aby zaspokoić potrzeby milionów swoich użytkowników.

Doświadczenie

FIRMA Zamlock W DATACH

ROK 1968

Medeco

Powstanie firmy Medeco z siedzibą w Salem, Va. Medeco jest liderem na rynku zamków i systemów mechanicznych i elektronicznych. Medeco produkuje ponad 450 różnych cylindrów i sprzedaje je na całym świecie. Kontrolują one dostęp do budynków rządowych, wojskowych, przemysłowych i handlowych.

ROK 1981

Dystrybucja we Francji

Nasza firma staje się jedynym dystrybutorem marki Medeco we Francji

ROK 1994

Seucom-Medeco

Powstanie Seucom-Medeco, specjalizuje się w produkcji zamków i wkladek o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Firma Seucom-Medeco zawsze rozwijała swoją działalność, tak aby jak najlepiej spełniać wymagania klientów w zakresie bezpieczeństwa mienia ludzi i przedsiębiorstw.
Jest ona jedynym dystrybotorem Medeco w Francji, Belgii, Luxemburgu i Polsce.

ROK 2006

Wykrywacze Metali

Seucom-Medeco rozszerzyła swoją ofertę produktów, których celem jest zaspokojenie potrzeb bezpieczeństwa. Tym nowym produktem jest wynajem i sprzedaż bramek wykrywaczy metalu. Od tego momentu rozszerzamy działalność na rynku europejskim

ROK 2019

Zamlock

Pod nową nazwą rozszerzamy działalność na Polskę.
Pod jedną marką oferujemy najnowsze rozwiązania z dziedziny wykrywaczy oraz zamków i systemów dostępowych. Powstaje nowa, fizyczna lokalizacja na terenie w Warszawie. Zapraszamy do działu kontakt.

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.